• Walentynki

• 14 lutego corocznie obchodzony jest jako Święto Zakochanych. W naszej szkole już od samego rana kursowała walentynkowa poczta. Trzeba przyznać, że nasze listonoszki nie narzekały na brak pracy. Było bowiem wielu chętnych, aby za ich pomocą przekazać swoim koleżankom, kolegom i nauczycielom wyrazy sympatii. Tego dnia w szkole królował kolor czerwony, a atrakcjom towarzyszył pozytywny klimat.

• Rekrutacja

• REKRUTACJA  DO ODDZIAŁU  PRZEDSZKOLNEGO  PRZY  SZKOLE PODSTAWOWEJ  W  BRNIU  OSUCHOWSKIM  I  KLASY  PIERWSZEJ

NA  ROK  SZKOLNY  2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brniu Osuchowskim informuje, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej i klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2024 Wójta Gminy Czermin z dnia 15 stycznia 2024 r.

(zarządzenie)

Z wychowania przedszkolnego korzystają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W rekrutacji biorą udział dzieci, które w roku 2024 kończą 3 lata.

O przyjęciu do oddziału przedszkolnego dziecka, które ma 2,5 roku decyduje dyrektor szkoły.

Dokumenty rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego:

• deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego
              wypełniają rodzice/opiekunowie dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego w terminie do 16.02.2024 r.   (deklaracja)
            • wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego                                                                         w terminie od 19.02. – 08.03.2024 r.    (wniosek)

Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej odbędzie się w dniach                                            od 01.03.- 12.03.2024 r. (zgłoszenie), (wniosek dla dzieci spoza obwodu)

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

Dokumenty rekrutacyjne można składać w sekretariacie szkoły w godzinach                                     od 8.00 – 15.00

Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego_w_Od.docx

wniosek_do_klasy_I_spoza_obwodu_2024_2025.docx