• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły i Rodzice,

Zakończenie tego roku szkolnego to niewątpliwie czas pełen wzruszeń i refleksji, który skłania nas do spojrzenia wstecz i docenienia wszystkich osiągnięć, jakie razem zdobyliśmy.

Nasz szkolny rok był wyjątkowy i niezapomniany. Bez wątpienia przyszło nam stawić czoła wielu wyzwaniom i trudnościom.

Drodzy uczniowie, jestem ogromnie dumna z Waszych osiągnięć i postawy, jaką wykazaliście w ciągu tego roku. Przez Waszą niezłomność i zdolność do przystosowania pokazaliście, że nic nie jest w stanie zatrzymać Was w dążeniu do rozwoju.

Chciałabym również serdecznie podziękować naszym nauczycielom za ich zaangażowanie, cierpliwość i troskę o edukację.

Dziękuję również rodzicom za wsparcie i zaufanie, jakie nam okazaliście.

Niech ten czas wakacji będzie dla Was okresem odpoczynku, ale także czasem refleksji i planowania przyszłych wyzwań. Życzę Wam sukcesów, zdrowia i radości w kolejnym roku szkolnym. Do zobaczenia we wrześniu!

Marzena Konopka