• 20 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

• Dziś obchodziliśmy w naszej szkole 20 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Ten dzień przybliżył uczniom tematykę UE, rozbudził zainteresowanie kulturą, tradycją i stylem życia państw UE. Mieli oni okazję wykazać się znajomością flag i stolic państw europejskich, a także rozpoznać je na podstawie znanych obiektów i symboli. Był to ciekawy czas, który uświadomił uczniom, że jesteśmy nie tylko Polakami, ale także Europejczykami, a przynależności do UE daje nam mnóstwo możliwości.

• Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

• Dnia 30 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem “Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie uczniowie  wystąpili z programem słowno – muzycznym, prezentując sytuację polityczno-gospodarczą tamtej epoki.