• rok szkolny 2017/2018

• Dnia 22 września 2017r. odbyły się  w naszej szkole wybory Samorządu Uczniowskiego. Każdy z kandydujących przedstawił zgromadzonym uczniom swój program wyborczy, zaprezentował plakat,  który zawierał hasła z  zadaniami jakie zamierza zrealizować w obecnym roku szkolnym. Sposród sześciu kandydatów wybory wygrali:

Przewodnicząca : Wiktoria Wróbel

Zastępca : Adrian Sztyler

Skarbnik : Aleksandra Misiak

Chwile te zostały uwiecznione zrobionymi zdjęciami , które można zobaczyć w naszej galerii.

Dnia 26 września 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował bezpłatną wycieczkę, dla wszystkich uczniów z naszej szkoły, do Nadleśnictwa w Tuszymie. Wycieczka ta odbyła się w ramach uroczystości "Powitanie jesieni".

W szkole przy współudziale Samorządu Uczniowskiego powstało "Szkolne koło wolontariatu". Opiekunem koła jest mgr K. Bajor i mgr J. Padykuła . Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i rodziców do wspierania naszej działalności.

W pierwszych dniach  listopada Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcję " Marzycielska Poczta " . Akcja polega na napisaniu  listu lub kartki  do chorego przewlekle dziecka. Zapraszmy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji. Profile dzieci do których bedą pisane listy będą udostępnione na terenie szkoły.

W pierwszym tygodniu grudnia na terenie szkoły Samorząd Uczniowski zorganizuje akcję " Góra Grosza " na rzecz dzieci najbardziej potrzebujących . Bardzo prosimy rodziców , nauczycieli o wsparcie tej inicjatywy. Liczy się każdy grosz !!!

Dnia 24 listopada 2017 r. odbyły się w naszej skole andrzejki zorganizowane przez samorząd uczniowski.galeria zdjęć

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszytkim uczniom i wychowawcom za zangażowanie się w akcję "Marzycielska Poczta".

Samorząd Uczniowski organizuje Dzień Powitania Wiosny. Szczegółowe informacje w zakładce aktualności.